درباره ما

تاریخچه

مجتمع چاپ و بسته‌بندی احمدی با نزدیک به یک قرن سابقه در عرصه چاپ و بسته‌بندی، به عنوان یکی از برترین و اولین چاپخانه‌ها در ایران فعالیت می‌نماید.

خط مشی

در مجتمع چاپ و بسته‌بندی احمدی، تجربه، فناوری و کیفیت به یکدیگر تلاقی می‌یابند. ما به عنوان رهنما در عرصه‌ی چاپ، اصالت را با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته به واقعیت تبدیل می‌کنیم. هدف ما ارائه محصولاتی با کیفیت برتر، با تنوع در خدمات و تضمین تحویل به موقع می باشد.  با توجه به جزئیات به محاسبه‌ی دقیق بهای محصولات و پاسخگویی فوری به نیازهای شما  می‌پردازیم و  با اعتماد شما، به سوی ارتقاء و ارزش آفرینی محصول  چاپی پیش می‌رویم.

شعار

مجتمع چاپ و بسته بندی احمدی

  •  کیفیت
  •  اصالت
  • تجربه‌ای از هنر و تکنولوژی

چشم انداز

 

مجتمع چاپ و طرح احمدی با بیش از 80 سال سابقه در عرصه چاپ، به عنوان نامی برجسته در این صنعت شناخته می‌شود. ما با تجربه، فناوری و تخصص، به عنوان رهنمودی در ارتقاء کیفیت، تنوع خدمات و تحویل سریع، تلاش می‌کنیم تا فراتر از نیازها ،انتظارات مشتریان را به بهترین شکل ممکن برآورده سازیم.

رسالت

ماموریت ما در مجتمع چاپ احمدی، ایجاد ارتباطی نزدیک و پایدار با مشتریان و همکاران است. ما با استفاده از تخصص‌های چاپی و فناوری‌های روز، به ارائه خدماتی با کیفیت بالا و طراحی‌های نوآورانه در زمینه‌های مختلف چاپ، از جمله جعبه‌بندی، کتاب‌ها، مجله‌ها و محصولات تبلیغاتی می‌پردازیم. هدف ما ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان و بهبود ارتباطات بصری آن‌هاست.

گواهینامه ها و افتخارات